Po roce jsme již tradičně v listopadu pořádali turnaj v pexesu  - pexesiáda.  Již třináctý ročník. Těšíme se i my v oddíle, že si zahrajeme a zabojujeme o tu krásnou sladkou výhru, která čeká na pexesáka roku. Pexesiáda se uskutečnila tenkrát v prostorech bývalé obecní restaurace na náměstí.Myslím, že Fox našel další dobré místo, kde můžeme tuto akci pořádat. Před pexesiádou je potřeba udělat několik úkolů, které jsme si mezi s sebou rozdělili. Někdo dělal diplomy, jiný tabulky, někdo pekl, někdo maloval kartičky, sháněl ceny, materiál…. Všem patří obrovský dík. …

Celkově se nás na pexesiádě sešlo méně, ale i přesto jsme se rozhodli hrát. Kdo chtěl, přišel, hrál. I přes nízký počet hráčů se konaly boje o postup. Tahle prostá hra je stále moc dobrá. Při hře nás vždycky nás potěší nebo mírně rozhodí dané obrázky. Dospělci hrají s tzv. špekama, menší s lehčími obrázky. Kolikrát e sranda obrátit jeden a ten samý obrázek a myslet si, že přece obracím jiný. Holt, některé obrázky se velmi podobají. ;-)

Děkujeme všem, kteří přišli. Hrát či podpořit. Pexesákům v kategoriích gratulujeme k vítězství a pexesákovi roku blahopřejeme. J Stal se jím BP z našeho oddílu. Odnesl si dort a již po druhé bude jeho jméno vepsáno do putovní plakety.

Těšíme se na příští rok.

 

Veverka

 

Vítězové z kategorií