Poslední oddílovka v tomto školním roce, tradičně s našimi rodiči. Oddílovku jsme zahájili pokřikem a pak jsme byli rovnou uvedeni do zábavné hry, jejíž obsahem byly vědomosti týkající se naší vlasti. Rozdělili jsme na dva týmy a zábava mohla  zázačít.

Zahráli jsme si aktivity jako byla př. vědomostní bomba, poslouchali a hádali  jsme české písničky pozpátku, hledala se přibližná polohu měst na slepé mapě, hráli jsme pohádkovou pantomimu či se zasmáli v aktivitě po práci legraci.

Mezi jednotlivými aktivitami jsme mohli ochutnávat československé dobroty, které zabraly celý náš velký stůl. Na stole byly ke snědnu třeba chlebíčky, bezé roláda, pěry, škvarky… K pití třeba kofola. Za éru sta let toho Češi či Slováci vyrobili mnoho. Takto jsme zakončili naši celoroční oddílovou hru.

Na poslední oddílovce jsme také odměňovali všechny snaživé a aktivní.  Kromě toho jsme také hodnotili i snahu našich dvou družin.

Děkujeme všem, kteří jste přišli, kteří jste bez váhání pekli, vařili... A děkujeme, že jste strávili společně jeden hezký skautský podvečer. Vždycky to stojí za to! :-)

 

Veverka