Po roce náš oddíl opět uspořádal karneval pro děti z města. Letos jsme se oblékli za čarodějnice a kouzelníky. Před zraky dětí jsme si společně s nimi zahráli na čarodějnou školu.

Děti s námi plnily různé zkoušky, které je měly vyučit čarodějnému řemeslu. Myslím si, že letošní karneval byl zase moc fajn. Hlavní je, že jsme ze sebe dali co jsme mohli, aby druzí měli radost, prožili hezké chvíle…

Mohla bych tu psát, co jsme všechno dělali, ale spíše o tom svědčí několik fotek a o čem nesvědčí fotky, to máme v srdci a někdy to nelze takhle vypsat. Zkrátka krásné to bylo, a za nás (s uvědoměním si v časovém odstupu) - se povedlo.

 

Musím ještě napsat, že poděkování patří všem skautům z družiny Svišťů, kteří pomáhali. Jsem velice ráda, že jsme spolupracovali na takovém díle. Všechno se zvládlo, protože bratři a sestry z družiny Svišťů – byli jste skvělí!  Děkuji za vaši práci, ochotu, laskavost, tvořivost, sháňku atd.

Děkujeme také těm dalším z oddílu, kteří nám pomohli. Moc díky. Nesmím ani zapomenout na to, že děkujeme všem našim rodičům, přátelům mimo oddíl, kteří také nabídli pomoc.

 

Těšíme se zase příště.

 

Veverka